Komentáře

Muži A
 Jiskra Domažlice vs. Spálené Poříčí
 3:0 (25:15, 25:20, 25:22)

24.10.2009 jl - Nástup do prvního setu vyšel Jiskře náramně. Domácí byli lepší ve všech herních činnostech, vyvarovali se zbytečným chybám, které je srážely loni, a přehráli Spálené Poříčí jasně 25:15. Ve druhém setu domažličtí nepolevili a pokračovali ve výborné hře. Dokázali zablokovat vysoké hráče soupeře a naopak v útoku byli pro hosty neubránitelní (nejvíce bodů získal nově zvolený kapitán Zdeněk Nagy). I přes mírné zlepšení soupeřů Jiskra opět přesvědčivě zvítězila, tentokrát 25:20. V posledním setu se hra mírně vyrovnala. Domácí hráči začali chybovat a set dospěl do vyrovnané koncovky. Tam však domažličtí volejbalisté opět zabrali a poslední bod získala pro Jiskru nová posila Jan Niedermayer. Jiskra zvítězila ve 3.setu 25:22 a celkově 3:0.
Sestava - smečaři:Jan Niedermayer,Tomáš Kubal blokaři:Václav Kalíšek,Milan Roman univerzál:Zdeněk Nagy nahrávač:Ondřej Kupilík libero:Roman Pavlík